Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67839

Eurokoordinatsiooni büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Euroopa Liidu otsustusprotsessiga seotud ministeeriumisiseste tööprotseduuride täitmise jälgimine;
- Euroopa Liidu otsustusprotsessiga seotud informatsiooni hankimine ja vahendamine;
- Euroopa Komisjoni poolt Euroopa Liidu Nõukogule menetlemiseks esitatud eelnõude kohta info edastamine ning nende eelnõude menetlemisel osalemine;
- Euroopa Liidu otsustusprotsessis osalemise koordineerimine Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika valdkonnas;
- Euroopa Liidu põllumajanduse ja kalanduse nõukogu istungite päevakorras olevate küsimuste ettevalmistamise koordineerimine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus või kõrghariduse omandamine 2006. aastal;
- hea inglise keele (kõrgem kesktase) oskus;
- Euroopa Liidu alased teadmised, sh teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest;
- teadmised asjaajamisest ja avalikust haldusest;
- algatusvõime ja iseseisvus;
- väga hea suhtlemisoskus ja kannatlikkus;
- arvuti kasutamise oskus;
- täpsus ja korrektsus;
- orienteeritus meeskonnatööle;
- pingetaluvus.

Kandidaatide ametikohale sobivuse hindamiseks eelnimetatud nõuete ulatuses võidakse kasutada erinevaid hindamismeetodeid kompleksselt.

Ettevõte pakub

- võimalust eneseteostuseks;
- huvitavat ja väljakutseid esitavat tööd;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi, sh õppelaenu kustutamine, 35-päevane põhipuhkus ja lisatasu teenistusstaaži eest.

Lisainfo

Kandidaadil esitada:
1) avaldus koos sobivuse põhjendusega eurokoordinatsiooni büroo peaspetsialisti ametikohale;
2) CV;
3) essee teemal "Eesti seisukohtade kaitsmise võimalikkus Euroopa Liidus" (kuni 2 lk).

Peaspetsialisti orienteeruv tööle asumise aeg on 2006. aasta juuni.

Avaldus koos CV ja esseega saata hiljemalt 11. juuniks 2006. a postiaadressil: Lai 39/41, Tallinn 15056 märgusõna “Euro”, täiendav info telefonil 625 6178.

Tööpakkumise number
#67839