Värsked tööpakkumised

Eurokoordinatsiooni büroo peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59708

Tööpakkumise number

59708

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium välissuhete ja eurokoordinatsiooni osakond otsib oma meeskonda eurokoordinatsiooni büroo peaspetsialisti, kelle põhiülesandeks on koordineerida ministeeriumi, valitsemisalas asuvate valitsusasutuste ja valitsusasutuste hallatavate riigiasutuste vahelist suhtlemist Euroopa Liidu institutsioonidega.

Peaspetsialisti peamisteks teenistuskohustusteks on:
1) Euroopa Liidu otsustusprotsessiga seotud ministeeriumisiseste tööprotseduuride täitmise jälgimine;
2) Euroopa Liidu otsustusprotsessiga seotud informatsiooni kogumine ja vahendamine;
3) Euroopa Liidu otsustusprotsessis osalemisega seotud koordineerimine Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
1) kõrgharidust või kõrghariduse omandamist 2006. aastal;
2) head inglise keele (kõrgem kesktase) oskust;
3) Euroopa Liidu alaseid teadmisi, sh teadmised institutsioonidest;
4) teadmisi asjaajamisest ja avalikust haldusest;
5) head arvuti kasutamise oskust;
6) täpsust ja korrektsust;
7) otsustus- ja vastutusvõimet;
8) initsiatiivikust ja iseseisvust;
9) orienteeritust meeskonnatööle;
10) head suhtlemisoskust;
11) pingetaluvust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd,
- enesearendamise võimalusi,
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda,
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Kandidaatide ametikohale sobivuse hindamiseks eelnimetatud nõuete ulatuses võidakse kasutada erinevaid hindamismeetodeid kompleksselt.

Kandidaadil esitada:
1) avaldus koos sobivuse põhjendusega eurokoordinatsiooni büroo peaspetsialisti ametikohale;
2) CV;
3) essee teemal "Minu põhimõtted, millest lähtun töös riigiametnikuna" (kuni 2 lk).

Peaspetsialisti orienteeruv tööle asumise aeg on 2006. aasta märtsis.
Ametipalk alates 6310 kroonist, millele lisanduvad avaliku teenistuse seadusest tulenevad lisatasud.

Avaldus koos CV ja esseega saata hiljemalt 27. veebruariks 2006. a postiaadressil Lai 39/41, Tallinn 15056 märgusõna “Euro”, täiendav info telefonil 625 6177.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2006
Brutopalk:
Alates 6310 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.