Värsked tööpakkumised

Eurokoordinatsiooni büroo peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23366

Tööpakkumise number

23366

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib avalike ja välissuhete osakonda eurokoordinatsiooni büroo peaspetsialisti.

Peaspetsialisti ametikoha teenistuskohustusteks on koordineerida ministeeriumi, valitsemisalas asuvate valitsusasutuste ja valitsusasutuste hallatavate riigiasutuste vahelist suhtlemist Euroopa Liidu institutsioonidega põllumajanduse valdkonnas.

Peaspetsialisti ametikoha teenistusülesanded:
- EL põllumajandusvaldkonna komiteede ja töögruppidega seotud ministeeriumisiseste tööprotseduuride täitmise jälgimine;
- informatsiooni vahendamine EL põllumajandusvaldkonna komiteedes ja töögruppides toimuvast;
- EL põllumajanduse ja kalanduse nõukogu materjalide ettevalmistamise korraldamine põllumajanduse valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- kõrgharidust või kõrghariduse omandamist 2004. aastal (eelistatud on politoloogia, majanduse, avaliku halduse või õigusteaduse eriala);
- head inglise keele oskust (kõrgem kesktase);
- Euroopa Liidu alaseid teadmisi, sh teadmised institutsioonidest ja õigussüsteemist;
- teadmised Eesti õigussüsteemist ja avalikust haldusest;
- head arvuti kasutamise oskust;
- initsiatiivikust ja iseseisvust;
- otsustus- ja vastutusvõimet;
- head analüüsivõimet ja üldistusoskust;
- orienteeritust meeskonnatööle;
- head suhtlemisoskust;
- pingetaluvust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Kandidaadil esitada avaldus koos sobivuse põhjendusega eurokoordinatsiooni büroo peaspetsialisti ametikohale; CV ja essee teemal “Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika alused”, mille orienteeruvaks pikkuseks on kuni 4 lehte.
Kandidaatide ametikohale sobivuse hindamiseks eelnimetatud nõuete ulatuses võidakse kasutada erinevaid hindamismeetodeid kompleksselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
1. september 2003
Kuulutus sisestati:
22. august 2003
Brutopalk:
Alates 5390 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 17. märtsi 2000.a määruse nr 85 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi põhiülesanne on Vabariigi Valitsuse põllumajandusalane ja maaelualane nõustamine, ettepanekute esitamine ning põllumajanduspoliitika ja maaelupoliitika elluviimine talle antud pädevuse piirides.
Põllumajanduse ja maaelu valdkonnas on eesmärgiks maapiirkondade arengu tagamine, asustatuse säilimine, ettevõtluse edendamine, Euroopa Liiduga liitumise ettevalmistamine.