Eugesta Eesti pakub tööd särasilmsele kommertsassistendile! VIP3

EUGESTA EESTI AS

Tööpakkumise number

568693

Eugesta Eesti AS Eugesta Eesti pakub tööd särasilmsele kommertsassistendile!

Töö kirjeldus

Kommertsassistendina annad Sa suure panuse osakonna sujuvasse toimimisse ning oled tootejuhtide „parem käsi“. Sinu ülesannete hulka kuulub aruannete koostamine, tooteandmete haldamine (hinnad, parameetrid, kampaaniad), suurklientide pakkumiste vormistamine, ostutellimuste sisestamine ning müügimaterjalide koostamine (toodete tutvustused, tellimislehed).

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on (vähemalt) keskharidus, oled töötanud kaubandusvõrgustikus assisteerival ametikohal, valdad väga heal tasemel Office kontoritarkvara (excel) ning suhtled vabalt nii eesti kui ka inglise keeles. Oled see, keda otsime, kui oled hea suhtlemis-ja eneseväljendusoskusega, täpne ja kohusetundlik.

Omalt poolt pakume: huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, väljakutseid ja arenguvõimalusi, toredaid ja toetavaid kolleege, ühisüritusi, tasuta teed ja kohvi, sünnipäeva puhul kingitust ettevõtte poolt ja toetusi eluliste tähtsündmuste puhul.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
22. november 2018
Soovin kandideerida

Eugesta Eesti pakub tööd särasilmsele kommertsassistendile!

Oleme Baltikumi üks suuremaid distribuutorfirmasid. Pakume usaldusväärseid teenuseid - distributsioon, ladustamine, tootepaigutus (merchandising teenus) ja turundus Eugesta ettevõttes on kokku 922 töötajat, Eugesta Eestis on 82 töötajat.

Oleme järgmiste globaalselt tuntud tootegruppide edasimüüjad: Huggies mähkmed, Kleenex paberitooted, Kotex tampoonid, Voimix võid, Keiju võid ja vedelad margariinid, EveSol margariin, Ritmeester ja Al Capone sigarillod, Muumi mähkmed, Vuokkoset hügieenisidemed, Neutral kehahooldustooted ja pesupesemisvahendid, Arla juustutooted (Castello, Apetina), Bic tulemasinad ja raseerimisvahendid, Starbucks ja Cocio kohvijoogid, Beronia ja Antares veinid, Valdo Prosecco vahuveinid, Kiwi jalatsihooldustooted ja sisetallad jpt.

Vaatan ettevõtte profiili