Värsked tööpakkumised

Eugesta Eesti AS pakub tööd komplekteerijale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547034

Tööpakkumise number

547034

Firma nimi peidetud Eugesta Eesti AS pakub tööd komplekteerijale

Töö kirjeldus

Kaupade komplekteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus laos komplekteerijana ja eesti keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Töökuulutuses on välja toodud, mida ettevõte pakub.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. august 2018
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1300 kuni 1500 EUR kuus

Oleme Baltikumi üks suuremaid distribuutorfirmasid. Pakume usaldusväärseid teenuseid - distributsioon, ladustamine, tootepaigutus (merchandising teenus), turundus, tooteesitlused ja degustatsioonid. Eugesta ettevõttes on kokku 922 töötajat, Eugesta Eestis on 80 töötajat.

Oleme järgmiste globaalselt tuntud tootegruppide edasimüüjad: Danone jogurtitooted, Huggies mähkmed, Kleenex paberitooted, Kotex tampoonid, Voimix võid, Keiju võid ja vedelad margariinid, EveSol margariin, Ritmeester ja Al Capone sigarillod, Muumi mähkmed, Vuokkoset hügieenisidemed, Neutral kehahooldustooted ja pesupesemisvahendid, Arla juustutooted (Castello, Apetina), Bic tulemasinad ja ražeerimisvahendid, Starbucks ja Cocio kohvijoogid, Beronia ja Antares veinid, Valdo Prosecco vahuveinid, Ecodenta suuhooldustooted, Kiwi jalatsihooldustooted ja sisetallad jpt.