Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61961

Ettkandja (Kato Pyrgos, Paphos)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

arveldamine klientidega
jookide ja toidu serveerimine
klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine

Ootused kandidaadile

  • hea inglise keele oskus
  • soov. vanus alates 30.eluaastast
  • eelnev erialane töökogemus on soovituslik
  • väga hea suhtlemisoskus

  • rahvusvahelist töökeskkonda Tylos Beach Hotels`is KÜPROSEL(http://www.tyloshotel.com.cy/index.html )
  • tasuta majutus ja toit
  • mai, juuni, september, oktoober: 8-tunnised tööpäevad, 1 vaba päev nädalas
juuli, august: 10-12 tunnised tööpäevad, vaba päev antakse vaid poolte kokkuleppel ! Juulis ja augustis toimub töö 2 vahetuses: hommikul ja õhtul. Ületunnid üle 40 tunni nädalas tasustatakse.
  • 20 tasustatavat puhkepäeva
  • sotsiaalkindlustus
  • garanteeritud töötasu: mai, juuni, september, oktoober 8000 EEK kuus (neto)
juuli, august 10 700 kuus (neto)

Lisainfo

Töö algus hiljemalt 1.mail 2006; lepingu pikkus 6 kuud. Poolte kokkuleppel lepingu pikendamise võimalus.

PS KANDIDEERIMISEL PALUME CV SISESTADA INGLISE KEELES, SAMUTI ON NÕUTAV FOTO !!

Tööpakkumise number
#61961