Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179341

Ettevõtte virtuaalse väljundi looja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi projektipõhiselt inimest, kes aitaks kaasa uue kodulehekülje valmimisel.
Töö sisaldab:
- vajalike tekstide sisestamine võõrkeeltes
- kodulehe andmete pidev uuendamine
- firma fännisaitide loomise erinevates kommuunides (facebook, orkut, twitter)
- erinevate internetiturustuse meetodite kasutamien ning pidev tulemuste analüüs

Sobiv töö ka tudengile või keskkooliõpilasele.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik
- varasem kogemus veebilehtede sisuhaldusega
- hea ülevaade sotsiaalse meedia vahenditest (twitter, facebook, orkut, blogid etc.)
- algteadmised HTML, PHP, Java jmt. kohta
- blogimise kogemus
- teadmised internetiturunduse vahenditest

Omalt poolt pakume võimalust luua meie ettevõtte virtuaalne pale ning vastavalt tulemustele ka palka. Juhul, kui projekt lõppeb edukalt siis pakume pikaajalist partnelust või püsivat töökohta.

Projekti esimestel kuudel oleks vajalik tihedamalt ka reaalselt kohal olla, hiljem võib töötada ka kodus endale sobiva graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#179341

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel : põhipalk + tulemuspalk

Hotell Dzingel asub 6 km kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna, ilusalongi ja taastusravi teenuseid. Hotelli restoran "Grill 89" võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud koos elava muusikaga. Restoran pakub erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel päevabuffeed ja a´la carte menüüd.

Vaata rohkem