Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58199

Ettevõtluskonsultant - projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eesti ettevõtete nõustamine ja EVL-i äriteenuste pakkumine välisturgudel tegutsemiseks;
  • välismaa ettevõtete konsulteerimine ja EVL-i äriteenuste pakkumine Eesti turul tegutsemiseks;
  • informatsiooni- ja kontaktürituste korraldamine Eestis ja välismaal;
  • väliskaubandust ja välismaa majandusringkondadega suhtlemist propageerivate ning toetavate tegevuste ja ürituste korraldamine Eestis ja välismaal;
  • EVL-i osalemise korraldamine ja koordineerimine üle-Euroopalistes koostöö- ja kontaktprojektides;
  • kontoritöö EVL-i kontoris, Tallinnas. Tuleb ette välislähetusi;
  • palju on suhtlemist ettevõtjatega ja äriinimestega;
  • töökeeled on eesti ja inglise.

Ootused kandidaadile

  • majandusalane haridus või selle omandamine;
  • ettevõtlusalased kogemused;
  • hea inglise ja eesti keele oskus;
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
  • iseseisva projektitöö läbiviimise soov ja oskus.

Kasuks tuleb:
  • ükskõik milline ärialane kogemus või kompetents Eestis või välismaal;
  • majandusalane mõtlemine;
  • müügitöö kogemus;
  • saksa ja/või vene keele oskus.

  • mitmekesist, vaheldusrikast, erinevate majandusharudega kokkupuutuvat tööd;
  • suhtlemisvõimalusi välisriikide esinduste ja majandusinimestega;
  • initsiatiivi rakendamise ja iseseisva tegutsemise võimalusi;
  • konturentsivõimelist ja tulemusest sõltuvat paindlikku töötasu.

Tööpakkumise number
#58199