Värsked tööpakkumised

Ettevõtluskeskkonna spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39993

Tööpakkumise number

39993

Töö kirjeldus

Eesti Kunstiakadeemia võtab SPINNO projekti raames tööle ettevõtluskeskkonna spetsialisti, kelle tööülesanneteks on liikmeskonna potentsiaali arendamine teadus- ja arendustööl baseeruvate ideede kommertsialiseerimiseks ning koostöö arendamine ettevõtjate ja muude huvigruppidega.

• turuuuringute teostamine, info analüüsimine, kokkuvõtete tegemine
• tegevusplaani koostamine ja elluviimine
• vajaliku tugistruktuuri ülesehitamine
• infomaterjalide koostamine, töötlemine, vahendamine ja hoidmine
• liikmeskonna ettevõtlusalane nõustamine ja info jagamine
• erinevate huvigruppidega koostöösuhete loomine ja arendamine

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus (soovitavalt majandusalane)
• eelnev töökogemus ettevõtluses
• eesti keele oskus kõrgtasemel
• inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
• teksti-, tabeltöötlus- ja veebiprogrammide ning vajalike andmekogude kasutamise oskus
• eesmärgikindlus, asjalikkus, hea suhtlemisoskus, korrektsus, algatusvõime, pingetaluvus,vastutustunne
• oskus oma seisukohti põhjendada, võime näha otsuste tagajärgi ning vastutada nende eest

Ettevõte pakub

Pakume vaheldusrikast tööd huvitavas keskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus koos palgasooviga hiljemalt 14. veebruariks 2005.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2005