Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38395

Ettevõtluse arengu spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtluse arengu spetsialisti ülesandeks on ettevõtluse arengule suunatud tegevuse ja rahvusvahelise koostöö arendamine ja koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus või selle omandamine;
  • teadmised avalikust haldusest;
  • eesti ja ühe võõrkeele oskus kõrgtasemel, lisaks ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
  • väga hea analüüsivõime;
  • algatusvõime ja loovus;
  • kohusetunne ja vastutusvõime;
  • hea arvuti kasutamise osakus ;
  • hea suulise ja kirjaliku eneseväljendamise oskus;
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus.

Kasuks tuleb eelnev arendusalane töökogemus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada avaldus koos CV-ga hiljemalt 5. jaanuariks 2005 Tartu Linnavalitsuse linnakantseleisse Raekoda, 50089 Tartu või elektronposti aadressil Egle.Laane@raad.tartu.ee.

Tööpakkumise number
#38395