Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144887

Ettevõtlus spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtetega koostöö arendamine
  • Tugiteenuste pakkumine ja infovahetus liikmeskonnaga
  • TTÜ kompetentside, teenuste, koostöövõimaluste ja intellektuaalomandi aktiivne tutvustamine
  • Tehnoloogiasiirde alane koostöö teadusasutuste ja ülikoolidega

Ootused kandidaadile

  • Tahe arendada koostööd ettevõtetega
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Kõrgharidus või selle omandamine lähiajal
  • Hea suhtlemisoskus, positiivne ellusuhtumine
  • Head pingetaluvust ja meeskonnatöö oskust
  • Abivalmidus ja sõbralikkus
  • Süsteemsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • Enesearendamise võimalusi
  • Huvitavat tööd ja sõbralikku töökeskkonda
  • Koolitust ja häid töötingimusi

Lisainfo

Tehnoloogia- ja innovatsioonikeskuse ülesanne on arendustegevuse valdkonnas innovatsiooni toetavate tugiteenuste väljaarendamine ja pakkumine ning nende kaudu arendustegevuse ja tehnoloogiasiirde tulemuslikkuse tõstmine.

Tööpakkumise number
#144887

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. märts 2008

Tallinna Tehnikaülikooli missioon on Eesti jätkusuutliku arengu toetamine teadusloome ja teaduspõhise kõrghariduse kaudu tehnika-, täppis-, loodus- ja sotsiaalteaduste vallas.

Vaata rohkem