https://www.cvkeskus.ee/210257

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ettevõtlik inimene

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210257

Tööpakkumise number

210257

Töö kirjeldus

Seoses äritegevuse kiire kasvuga otsime uusi koostööpartnereid. Töö sisuks on äritegevuse laiendamine, mida saab teha nii toodete müügi kui uute edasimüüjate kaasamise kaudu. Toodeteks on maailma absoluutsesse paremikku kuuluvad, tervise ja vitaalsuse pikaajaliseks säilitamiseks mõeldud vahendid, mis tuginevad tippteadusele ja tootjaettevõtte rohkem kui 50-aastasele ajaloole ja kogemusele.
Ettevõttel on selles äris 2 aastaga tekkinud arvestatav kogemus, mida oskame ka Sulle edasi anda. Oleme laiendamas oma tegevust Lätti. Leetu, Poolasse ja Venemaale. Seega on väga oodatud ka inimesed, kes valdavad vastavaid keeli ja omavad tuttavaid nendes riikides.


Nõudmised kandidaadile

Otsime koostööpartneriteks inimesi, kes pole vaimustatud riiklikust vaeseks saamise plaanist - st pensionile minnes kaotada pool oma tänastest sissetulekutest, hoolimata kõigist pensionisammastest. Ja soovivad kontrolli oma elu ja sissetulekute üle enda kätte võtta ja tahavad tulevikus väga korralikku sissetulekut teenida.
Töö sobib inimestele, kellele meeldib inimestega suhtlemine ja kes pole vaimustatud kellast kellani kontoris passimisest. Sobilikud kandidaadid peaksid suutma olla iseenda ülemused, püstitama ise endale suured eesmärgid ja tegutsema järjekindlalt nende elluviimise nimel.


Ettevõte pakub

Igakülgset koolitust ja tuge äri arendamisel
Kogenud õpetajaid ja mentoreid
Piiramatut tulemuspõhist sissetulekut (ainus piirang on Sinu enda oskused)
Olulisi tervise tugevdamise võimalusi
Entusiastlikku meeskonda


Lisainfo

Sobib nii osalise kui täisajaga tegutsemiseks, sealhulgas töötuks vormistatud inimestele.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. november 2010
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2010
Lisainfo palga kohta:
tulemuspõhine palgasüsteem

FIRMA NIMI PEIDETUD

2008.a. loodud ettevõte loob oma koostööpartneritele ja klientidele väärtust tervise- ja äriteenuste ning -konsultatsioonide valdkonnas. Meie töötajatel on pikaajaline ja väga mitmekülgne, sh rahvusvaheline ärikogemus erinevate ettevõtete ja projektide loomisel ja efektiivseks muutmisel.
Teeme meeleldi koostööd inimestega väga erinevatest valdkondadest ja riikidest ning aitame ettevõtetel ja üksikisikutel saavutada oma eesmärke.
Meid iseloomustab pidevale arengule suunatud, tervise- ja loodushoidlik, aususest ja positiivsetest inimsuhetest lähtuv mõtteviis.