Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221124

Ettevõtja kursuse lektor

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kokku 160 ak. tundi teooria koos töö ülesannetega.
Koolituspäev peab kestma 5-8 ak. tundi.
Nädalas 2 - 3 päevat.
Kursuse läbiviimine toimub tööpäevadel.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust;
või
  • 320-tunnise pedagoogika kursuse läbimise tunnistust (kursused peavad olema läbitud kõrghariduse omandamist võimaldavas õppeasutuses);
või
  • andragoogi II taseme (või kõrgema taseme) kutsetunnistust.

  • Lektorid peavad olema lugenud perioodil 2008-2010 sama(sid) teemat(sid)

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head kogemust
võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi

Lisainfo

Eesti keelsed kursused on linnades: Viljandi, Tallinn, Tartu, Põlva, Kärdla, Jõhvi või Kohtla-Järve, Jõgeva, Paide, Haapsalu, Rakvere, Pärnu, Rapla, Kuressaare, Valga, Võru.
Vene keelne gruppid: Jõhvi või Kohtla-Järve, Narva

Tööpakkumise number
#221124

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
10. märts 2011
Kuulutus sisestati:
3. märts 2011

Korraldame ettevõtja koolitused üle Eesti. Otsime iga grupile lektorit.

Vaata rohkem