Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310671

"Ettevalmistuskeskuse laotöötaja"

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade koguseline ja kvaliteediline vastuvõtmine;
kauba kontrollimine, markeerimine (riidepuud, turvaelemendid, hinnasildid, hooldusjuhendid) ja müügiks ettevalmistamine;
tarvikute sorteerimine ja kaupade ettevalmistus transpordiks;
kaupade  hinnasiltide olemasolu , hinnasiltide õige asetuse ja tõlgete kontrollimine kõikide kaupade juures;
üldine lao korrashoid;
AS Prisma Peremarketi sisene koostöö ning suhtlemine koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidust;
tulemustele orienteeritust, kiirust ja täpsust;
head suhtlemisoskust;
valmidust meeskonnatööks, head koostöö- ja arendamisvõimet;
arvuti kasutamisoskust;
eesti ja vene keele oskust vähemalt suhtlustasandil;
valmidust töötada vajadusel graafiku alusel teistes müügiüksustes.

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekesist tööd;
karjäärivõimalust suures rahvusvahelises kaubandusettevõttes;
korralikku väljaõpet, huvitavaid koolitusi.

Tööpakkumise number
#310671

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2013

Prisma on Põhjamaade juurtega SOK-le kuuluv kaubanduskett, mis tegutseb Soome, Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa turgudel. Prisma on üks stabiilsemaid Eesti turul tegutsenud hüpermarketeid, alustades tegevust 2000. aastal. Prisma Peremarket annab Eestis tööd enam kui 1000le inimesele. Ettevõttel on Eestis 8 kauplust ja 1 restoranimaailm.

Vaata rohkem