Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187835

Ettevalmistusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega eelarvestajale, kes suudab suhelda Tellijaga ja koordineerida ka allüksuse tööd.
Kui oled elav natuur, ambitsioonikas, kohusetundlik, täpne numbrite maailmas ja soovid ennast tõestada valdkonnas, on see Sinu võimalus.

Ootused kandidaadile

- ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine 1 aasta jooksul;
- vähemalt 3-aastane töökogemus ehitusel või eelarve koostamisel;
- arvuti kasutamise oskus;
- eesti keele oskus kõnes ja kirjas väga heal tasemel;
- inglise keele oskus;
- vene keele oskus kõne tasemel;
- CV-le lisada referentsprojektide loetelu.

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi;
- huvitavat tööd;
- ametiauto peale katseaaega;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- võimalus luua endale sobiv töökeskkond/struktuur;
- võimalus kaasa rääkida ettevõtte arengus;
- tavapärasest pikem põhipuhkus;
- sportimise võimalus;
- arengu võimalus ettevõtte hierarhias.

Tööpakkumise number
#187835

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2009

Fund Ehituse OÜ on 2006.a. loodud ettevõte, mille tegevusalaks on hoonete ja rajatiste ehitamine peatöövõtu ja projekteerimis/ehitustöövõtu meetodil.

Vaata rohkem