https://www.cvkeskus.ee/70805

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70805

Ettekandja/kelner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restorani klientide professionaalne ja heatasemeline teenindus.


Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ettekandja/kelnerina;
inglise ja soome keele oskus vähemalt suhtlustasemel;
hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus.


Ettevõte pakub

Meeldivat kollektiivi;
head töötasu.


Lisainfo

Personalipunkt Extra klient, Tallinna vanalinnas asuv restoran, vajab suveperioodiks ettekandjaid/kelnereid.


Tööpakkumise number
#70805
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ettekandja/kelner
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!