Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296480

Ettekandja/Kelner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie teenindame kliente meeldivalt, sõbralikult ja kiiresti.
Iga päevaselt võtame tellimusi, sisestame kassasse, serveerime kenasti
meie külalistele. Aeg-ajalt tellime kaupa ja võtame need ka vastu.
Loomulikult peame oluliseks igapäevast korda ja puhtust ning töökoha
korrektsust. Hoolime meeskonnast ja oma külalistest!

Ootused kandidaadile

Sulle meeldib teha teenindaja tööd. Sa oskad ning sulle meeldib vabalt
suhelda ning oled positiivse ellusuhtumisega :)
Oled seda tööd ka varem teinud ning saad töötada vabalt täistöökoormusega.
Oskad 2 võõrkeelt.
Oled kohusetundlik, täpne ja kiire.

Ettevõte pakub

Töökohta heas ja toredas ja üksteisest hoolivas meeskonnas.
Töötamist graafiku alusel ning võimalust ennast arendada, kui
midagi pakub huvi või miski vajab arendamist.

Tööpakkumise number
#296480

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel vastavalt oskustele

Uus põnev söögikoht, mis on restoran Mooni väike vend. :) www.kolmsibulat.eu
Meie põhieesmärk on olla ja pakkuda lihtsat, maitsvat ja arusaadavat toitu
ning teeninduses lähtume sellest, et see oleks kiire, professionaalne, sõbralik ja lihtne.
Hindame oma külastajaid kõrgelt ning soovime nende heaolu eest hoolitseda parimal viisil!
Avasime oma uksed Veebruar 2013.

Vaata rohkem