Värsked tööpakkumised

Ettekandja/kelner

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106221

Tööpakkumise number

106221

Töö kirjeldus

• klientide teenindamine
• menüü tutvustamine ning soovitamine
• klientidega arveldamine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• vanus alates 18. eluaastast
• isikuomadustena hea suhtlemisoskus, avatus, hea pingetaluvus, positiivne ellusuhtumine, iseseisva töö oskus
• eesti keele vaba valdamine, soovitavalt inglise- ja soome keele oskus suhtlustasandil
• kasuks tuleb eelnev klienditeeninduse kogemus

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• tööalast koolitust
• kaasaegset töökeskkonda
• sõbralikku töökollektiivi
• motiveerivat töötasu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. mai 2007
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2007

Strand SPA ja Konverentsihotell on kaasaegne ja edukas hotelliettevõte Pärnus.Pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ja õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks keskmiselt 100 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.