Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #173714

Ettekandja/kelner (fine dining)

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd norra, rootsi ja/või taani keelt kõnelevale ettekandja/kelnerile kõrgetasemelise Norra hotelli restoranis.
Ettekandja/kelneri tööks on restoranikülastajate professionaalne teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

NB! Kandidaadilt eeldame norra, rootsi ja/või taani keele oskust suhtustasemel!
inglise keele oskus
eelnev töökogemus a la carte restoranis
sõbralikkus, positiivsus, avatus
tahe pakkuda kvalitseetset klienditeenindust
vanus alates 20a

Ettevõte pakub

* töölepingut Norra kõrgelthinnatuima restoraniga
* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#173714

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2009

UNICJOB pakub tööd erinevatel ametikohtadel Norra hotellides ja restoranides.

Meil on selles valdkonnas pikaajaline kogemus ja väga suur arv koostööpartnereid erinevate Norra hotellide ja restoranide näol. Meie kontor asub Tallinna kesklinnas ja Sa oled teretulnud meiega ühendust võtma.

Vaata rohkem