Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60286

Ettekandjad-koristajad hotelli R/751

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Small country hotel in the Forest of Dean near Ross on Wye require 2 general assistants to help in all areas of the hotel. There are 11 bedrooms. The contract is from March to the end of October.

You will be required to help serve breakfast, clean some rooms and help in the kitchen area. In the evenings you will be required to work in the dining room and bar.

This job is suitable for 2 friends as you will have to share a room. If you have good experience in serving customers, working in a bar and restaurant then please send your cv in English with any references.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus baaris või restoranis
Valmisolek "all-rounder" tööks - st kus iganes abi on vaja - baaris, köögis või tubade koristamisel.
Sorav inglise keel
Kõrge töö kvaliteet
Vastupidavus pingelisel tööl

Ettevõte pakub

£10 000 aastas

Majutus tasuta - tuba 2le

Lisainfo

Palun saata INGLISKEELNE CV fotoga ning soovituskirjad eelmistest töökohtadest.

Lisainformatsiooni saamiseks Abel Staff'i ja UK-s töötamise võimaluste kohta külastage palun meie kodulehte aadressil www.abelstaff.com

ABEL STAFF ON SEADUSLIKULT TEGUTSEV FIRMA, MIS EI VÕTA KANDIDAATIDELT TÖÖLE VAHENDAMISE EEST KONSULTATSIOONITASU

Tööpakkumise number
#60286