Värsked tööpakkumised

Ettekandjad ja baarmenid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93980

Tööpakkumise number

93980

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
klientide teenindamine

Nõudmised kandidaadile

# eelnev töökogemus ettekandjana/ baarmenina
# inglise keele oskus suhtlustasandil
# valmisolekut ja tahet töötada Iirmaal aastase töölepingu alusel

Ettevõte pakub

# võimalust töötada Iirimaal
# töötasu ca 8 eur tunnis.

Lisainfo

Butler Arms Hotel
Offering an intimate atmosphere with unrivalled hospitality, the charming Butler Arms Hotel, on the scenic Ring of Kerry, has been owned and managed by four generations of the Huggard Family since 1915. Three comfortable lounges provide peaceful relaxation while many of the tastefully furnished bedrooms and 12 luxury suites have magnificent ocean views. The Fishermen’s Bar is noted for superb bar food and cosmopolitan ambience and our award winning restaurant specialises in locally caught seafood. Waterville’s Lough Currane is renowned for salmon and seatrout fishing and deep sea fishing can also be arranged. The south west is home to many famous golf links including Waterville Championship Links, Ballybunion, Tralee and Old Head, Kinsale. It is an ideal base for touring the Ring of Kerry and local archeological sites - Staigue Fort, Church Island and the offshore Skelligs monastic settlement. Fine beaches, hill rambling, cycling and horse riding are close by.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2007

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd Iirimaale Cork´i maakonda Kanturkis asuvasse restorani ja Watervilles ookeani äärsesse Butler Arms´i Hotelli www.butlerarms.com/facility.html ettekandjatele ja baarman/kelneritele.