Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440039

ETTEKANDJA uude Jaapani restorani YUI

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna kesklinnas asuv uus Jaapani restoran YUI otsib enda kollektiivi ettekandjaid!

- meeskonna töötamine
- klientide viisakas ja kompetentne teenindamine saalis ja kassas
- müük ja arveldamine kassas
- toidu viisakas serveerimine klientidele
- kokteilide ja kohvi valmistamine
- töökeskkonna puhtuse ja korra tagamine

Ootused kandidaadile

- töökogemused ettekandja/kelnerina restoranis
- sõbralikkus, viisakus, koostöövalmisus, ausus
- keeleoskused: eesti, vene ja inglise keel

Kasuks tuleb:

- jaapani keele oskus suhtlustasandil
- kokkupuuted Jaapani toidu- ja teeninduskultuuriga

- võimalust arendada enda teadmisi ja kogemusi Jaapani toidukunstis
- kaasaegseid töötingimusi
- sõbralikku kollektiivi
- väärilist palka

Tööpakkumise number
#440039

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Kuni 730 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

Restoran YUI on esimene omalaadne kõrgetasemeline Jaapani restoran Eestis. Restorani eesmärk on pakkuda autentseid traditsioonilisi Jaapani maitseelamusi, mis on vürtsitatud modernsete kokakunsti saladustega. Restoran YUI mission on alustada Eestist Jaapani imelise toidukultuuri vallutuskäiku Euroopasse. Esimene restoran avatakse Tallinnas ja sul on veel võimalus ühineda selle erakordse meeskonnaga. Restoran avatakse Tallinnas Narva mnt. 15, 20. septembril 2016.

Vaata rohkem