Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27750

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Looking for waitresses for prestigious Five Star Hotel in Dubai.

Ootused kandidaadile

  • Fluent English
  • Good Russian
  • Waiting experience at least 3 years (not in the fast food chain restaurants)
  • Excellent communication skills
  • Excellent customer service

Hotel Perks (free accomodation, transportation, food allowance, health insurance, flight ticket, etc)

Lisainfo

Only CV-s in English with photographs, please.
(No comission from candidates)
For more information spsgulf@emirates.net.ae

Tööpakkumise number
#27750
Ettekandja