Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63296

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostöös Iirimaa personaliotsingu firmaga pakume tööd populaarsesse restorani ( spetsialiseerunud peamiselt mereandidele) Kerry maakonda.

Töö ülesanded:

- klientide teenindamine

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus ettekandjana
- inglise keele oskus suhtlustasandil
- valmisolekut ja tahet töötada Iirmaal vähemalt 6 kuud

Ettevõte pakub

- võimalust töötada Iirimaal, Kerry maakonnas
- majutuse maksumus on ca 40- 50 eurot
- palk alates 7.65 eur/tunnis+ jootraha
- tasuta toit töö ajal, ületundide võimalus

Lisainfo

- eelnev töökogemus klienditeenindajana

Tööpakkumise number
#63296
Ettekandja