Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184518

Tööpakkumise number

184518

Töö kirjeldus

Klienditeenindus

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda ambitsioonikaid noori, töökogemustega inimesi, kes on omal alal professionaalid, nõuavad endalt ja oma meeskonnalt maksimumi, on avatud ning valmis õppima ja arenema!

Pakume väga ühtset ja sõbralikku meeskonda, võiks isegi öelda perekonda, kus teineteist tunnustatakse ja toetatakse! Loomulikult pakume ka töötulemustele vastavat tasu ning kaasaegseid töötingimusi!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
23. september 2009

Kes meist poleks käinud Wildes? Mäletate ju seal veedetud mõnusaid hetki? Wilde kohvik ja pubi olid veel mõni aasta tagasi tartlaste ja linnakülaliste seas üks populaarsemaid kohtumis- ja ajaveetmispaiku. Väga paljud meist on maja käekäigule kaasa elanud. See maja on tähendanud tartlastele ikka midagi enamat kui lihtsalt kõrts või kohvik! Pärast Wilde legendi looja ja omaniku Liam Alleni taandumist restoraniärist on koht pidanud üle elama raskeid ja heitlikke aegu. Kurbusega oleme olnud tunnistajateks, kuidas kunagisest menukohast on jäänud alles vaid riismed – kaks pankrotti viimase kolme aasta jooksul. Nüüd on seltskond entusiaste seljad kokku pannud ja asunud taastama legendaarse menupaiga algusaegade hiilgust - juunikuu lõpus avati maja teisel korrusel lokaal ja terrass.