Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367523

Tööpakkumise number

367523

Töö kirjeldus

Restorani külastajate professionaalne, aktiivne ja meeldiv teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma kollektiivi avatud ja rõõmsameelset teenindajat, kes suhtleb vabalt nii eesti kui ka vene keeles.
Kandidaadilt ootame:
* väga head suhtlemisoskust
* tugevat töötahet
* stressitaluvust
* edumeelsust
* väga head vene keele oskust
* tahet olla oma ala parim!
Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus toitlustus- ja teenindusvaldkonnas.

Ettevõte pakub

* võimalust töötada huvitavas rahvusvahelises kollektiivis
* firmasisest arenguvõimalust
* noort ja rõõmsameelset meeskonda
* konkurentsivõimelist töötasu
* koolitusi
* soodustusi

Lisainfo

Töö graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2015

Restoran Villa Thai asub ajaloolises ja kaunis Kadriorus, kõigest kilomeetri kaugusel Tallinna vanalinnast. See on sõltuvus eksootilisest Tai ja India köögist, mida pakub restoran Villa Thai juba 12 aastat. Kuigi Villa Thai on eelkõige Tai restoran, pakume ka valikut India/tandoori roogasid. Restoran Villa Thai menüü on valminud Nepaalist pärit kokkade kogenud silmade all. Villa Thai on suurepärane koht pidude ja vastuvõttude korraldamiseks. Meie avaras restoranis on piisavalt ruumi ringiliikumiseks ning ka tantsu- või muusikaetenduste nautimiseks.