Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118900

Tööpakkumise number

118900

Töö kirjeldus

- Töötamine/teenindamine restoranis ja peosaalis
- Konverentsilaudade ettevalmistamine
- laudade katmine
- teenindusala korrashoidmine

Ootame ka ainult suvehooajaks töötajaid.
Töö on vahetustega.

Nõudmised kandidaadile

- soovitav eelnev kogemus restorani klienditeenindajana
- korrektne välimus
- sõbralik ja vaoshoitud loomus
- soovitavalt võõrkeelte oskus suhtlustasandil (inglise, vene, soome)
- pingetaluvus
- sobilik töö Viimsis või selle läheduses elavale noorele inimesele, ka üliõpilastele

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ettevõttes
- nooruslikku töökollektiivi
- tööd graafiku alusel

Lisainfo

CV koos FOTO ja palgasooviga (neto või bruto).
Eriti sobib inimesele, kes elab Viimsis või Viimsi ligidal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. august 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

Retoran Savoy asub "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
Oleme peokeskuses korraldanud arvukalt suuri pidusid, restoran Savoy on saavutanud juba suure
populaarsuse.(www.savoy.ee)
Keskuses on avatud köögiga 60 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran
"Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 1 suur peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade,
juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.