Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84681

Tööpakkumise number

84681

Töö kirjeldus

Pakume tööd rõõmsameelsele ja töökale ettekandjale, kes ideaalis omab eelnevat baaritöö
kogemust ja suudab oma positiivse suhtumise ja energiaga teha tööd naeratus näol.
Töökohustuste hulka kuulub nii baaritöö kui lauateenindus. Töö toimub graafiku alusel - pikk nädal,
lühike nädal

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on:

  • Rõõmsameelne ja valmis teenindama klienti alati naeratus näol.
  • Kohusetundlik ja täpne oma töös.
  • Kõrge pingetaluvusega ja valmis suureks koormuseks
  • Abivalmis ja sõbralik, nii kliendi kui kaastöötajate suhtes

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökeskkonda
  • Töötundidest ja tulemusest sõltuvat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
8. november 2006
Brutopalk:
Alates 7000 EEK kuus

Seiklusjutte Maalt ja Merelt pubi on nüüdseks edukalt tegutsenud pea seitse aastat. Oma hubase
ja reisiteemalise interjööri ja sõbraliku teenindusega oleme võitnud paljude klientide südamed.