Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125852

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restoranid TGI Friday´s ja Il Patio otsivad oma vahvasse kollektiivi ettekandjaid.

Ootused kandidaadile

Kui oled:
-rõõmsameelne
-hea suhtleja
- valdad keeli
- ja tahad ennast pidevalt täiendada

...siis oled sina just see keda otsime!

Pakume häid töötingimusi uhiuues restoranis ja nooruslikku kollektiivi, kes sind rõõmuga õpetavad ja aitavad.

Tööpakkumise number
#125852

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
28. september 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Ettekandja