Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175981

Tööpakkumise number

175981

Töö kirjeldus

Pakume tööd restoraniteenindajale ilusas restoranis Rocca al Mare.
Restorani a`la carte menüü pakub valikut euroopa köögist.
Restoranis on 36 kohta.
Restorani reserveeritakse erinevate ürituste jaoks. Korraldame väiksemaid vastuvõtte, sünnipäeva- ning pulmapidusid, bankette ning juubeleid.

Nõudmised kandidaadile

NÕUTAV EELNEV TÖÖKOGEMUS!
Töökirjeldus:
- restorani ettevalmistamine enne avamist
- toitude serveerimine
- laudade koristamine
- mõnedel päevadel kui nõudepesijat ei ole, paneb restorani teenindaja kasutatud nõud ka kohe nõudepesumasinasse
- õhtul laudade seadmine hommikusöögiks
- puhtuse hoidmine saalis

Ettevõte pakub

Meie pakume
- Huvitavat tööd ilusas restoranis
- Toredat kollektiivi
- Konkurentsivõimelist palka
- Omapere soodustusi
- Basseini kasutamise võimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
29. märts 2009

2008. aasta mais avatud Hotell Rocca al Mare asub väga kaunis kohas – mere rannal, suurepärase panoraamvaatega Tallinna lahele. Hotell Rocca al Mare pakub palju erinevaid võimalusi nii tööreisil kui puhkusel viibijale. Hotellis on 36 mugavat numbrituba, nõupidamisruum kuni 30-le inimesele, suurepärase merevaadega restoran Rocca al Mare, DAY SPA ja tervisekeskus. Hotelli lähedusse jäävad rahvusvaheliselt tuntud Tallinna Loomaaed, Eesti Vabaõhumuuseum, Rocca al Mare bowling, Rocca al Mare ostukeskus, Saku Suurhall, Premia Jäähall ja Rocca al Mare Tennisekeskus.