Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436208

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MuSu resto otsib enda kollektiivi klienditeenindajaid. Teenindaja vastutab klientide kiire ja korrektse teenindamise eest. Põhilisteks tööülesanneteks on külaliste vastuvõtmine, lauda juhatamine, tellimuste vastuvõtmine, suhtlemine klientidega, toitude tutvustamine, jookide serveerimine, töö kassaga. Lisaks vastutab teenindaja ka teenindussaali puhtuse ja korrashoiu eest.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima rõõmsameelseid ja positiivse ellusuhtumisega inimesi. Kasuks tuleb nii inglise kui vene keele oskus suhtlustasandil.

Sobivalt kandidaadilt ootame:
* kohusetundlikkust
* julget, sõbralikku ja rõõmsameelset suhtlusstiili
* meeskonnatööle orienteeritust ja koostöövõimet
* iseseisvat mõtlemis- ja tegutsemisoskust
* head pingetaluvust
* töötamist nädalavahetustel ja pühade ajal
* töökogemust toitlustusvaldkonnas kelneri või ettekandjana
* kehtivat tervisetõendit ja toiduhügieenikoolitust

Omalt poolt pakume töötamist toredas ja üksteisest hoolivas kollektiivis. Tööajal pakume tasuta lõunat. Graafiku tegemisel arvestame töötajate soovidega. Võimalus on töötada nii pikki kui lühikesi vahetusi. Töötasu vastavalt kogemusele ja panusele.

Tööpakkumise number
#436208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. september 2016
Kuulutus sisestati:
16. august 2016

MuSu resto on 2016 jaanuaris avatud hubane söögikoht Nõmmel. Seoses töömahu suurenemisega otsime oma kollektiivi rõõmsameelseid tiimikaaslasi.

Vaata rohkem

Ettekandja