Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82632

Tööpakkumise number

82632

Töö kirjeldus

Otsime kogenud kelnereid-ettekandjaid erinevateks cateringi üritusteks. töö toimub peamiselt õhtuti (16-22) ja enamasti Saku Suurhallis. Üritusteks on kontserdid, messid, korvpallimängud, samuti on varsti tulemas jõulupeod, firmade banketid jms.

Nõudmised kandidaadile

Kogemused lauateeninduses, kasuks tuleb ka baaritöö oskused. töötajalt ootame kohusetundlikkust, ausust, töökust, sõbralikkust kliendi kui ka kaastöötajate vastu, korrektsust

Omalt poolt pakume huvitavaid töökogemusi. Kuna on tegemist personalifirmaga ja töögraafik sõltub tellimuste arvust, siis on võimalik meil käia ka põhitöö kõrvalt vastavalt teie võimalustele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
21. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2006