Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #82632

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kogenud kelnereid-ettekandjaid erinevateks cateringi üritusteks. töö toimub peamiselt õhtuti (16-22) ja enamasti Saku Suurhallis. Üritusteks on kontserdid, messid, korvpallimängud, samuti on varsti tulemas jõulupeod, firmade banketid jms.

Ootused kandidaadile

Kogemused lauateeninduses, kasuks tuleb ka baaritöö oskused. töötajalt ootame kohusetundlikkust, ausust, töökust, sõbralikkust kliendi kui ka kaastöötajate vastu, korrektsust

Omalt poolt pakume huvitavaid töökogemusi. Kuna on tegemist personalifirmaga ja töögraafik sõltub tellimuste arvust, siis on võimalik meil käia ka põhitöö kõrvalt vastavalt teie võimalustele.

Tööpakkumise number
#82632

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
21. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Ettekandja