Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291791

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Söökide ja jookide lauda viimine ning laudade korrashoid.

Ootused kandidaadile

Eeldame et:

  • oled varem töötanud ettekandjana
  • oled elurõõmus ja positiivse suhtumisega
  • armastad puhtust ja korrektsust
  • valdad eesti, vene ja inglise keelt

  • arenguvõimalusi ja võimalust saada väga hea kogemus just avatud suures restoranis
  • korralikku töökeskonda ja-tingimusi
  • toredat meeskonda

Lisainfo

Vahetustega töö, pikk ja lühike nädal, E-N, P 11.00-21.00, R-L 11.00-01.00

Tööpakkumise number
#291791

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
13. november 2012

Restoran ja peokeskus „Viktoria“ on 2012. aasta sügisel avatav, Ülemiste City territooriumil asuv, kultuuri- ja meelelahutuskompleks. Tänu omanäolistele ja suure mahutavusega peoruumidele pakub keskus rohkelt võimalusi erineva iseloomuga sündmuste korraldamiseks. Peokeskus külgneb ühelt poolt teatri- ja kontsertsaaliga, mis mahutab 600 ning teiselt poolt restoraniga, mis mahutab 500 külalist. Restoranile annab omapära õllepruulikoda, mis asub restorani keskmes, seega toimub kogu õlletoodangu valmistamine otse külaliste silme all. Ka menüü, mida pakutakse, on koostatud just sobilikus õllerestorani võtmes, kuid eesmärgiga pakkuda midagi igale nõudlikule maitsele.

Vaata rohkem

Ettekandja