Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23676

Tööpakkumise number

23676

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi nooruslikke, positiivse ellusuhtumisega ning usaldusväärseid inimesi, kes oleksid võimelised tagama kõrgematasemelise klientide teeninduse.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev restoraniteenindaja töökogemus
- hea eesti, vene ja inglise suhtluskeele oskus
- positiivne ellusuhtumine
- pingetaluvus ja hea suhtlemisoskus
- tulemustele orienteeritus

Kasuks tuleb:
- erialane haridus
- muu võõrkeele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat ja suhtlemisrikast tööd restoranis Raekoja platsil
- põhipalka + tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Sooviavaldus, CV koos fotoga palume saata aadressil: OÜ Serverette, Kinga 1, 10146 Tallinn märgusõna ettekandja või maili teel byblos@hot.ee märgusõna ettekandja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
4. september 2003

OÜ Serverette on 1999. aastal asutatud firma. Meie tegevusvaldkonnaks on teenindussektor. Seoses kaadri uuendamise ja täiendamisega pakume võimalust liituda meie kollektiiviga.