https://www.cvkeskus.ee/69886

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69886

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö toimub vahetustega (pikk ja lühike nädal) 6 tundi päevas.
Tööülesanneteks on saali korrasoleku tagamine, ettekandmine


Ootused kandidaadile

Vanus vähemalt 18a. Teenindajale kohane välimus ning rõõmsameelsus ja lahke meel


Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut ja häid töötingimusi


Lisainfo

Nõutav on kehtiv tervisetõend


Tööpakkumise number
#69886
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ettekandja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!