Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322973

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendi teenindus väikeses baaris. Baari külastajad turistid. Baaris 35 istekohta. Tööaeg öine.

Ootused kandidaadile

Meeldiv, hoolitsetud välimus, hea suhtlemisoskus.
Vanus 18+.

Meeldiv kollektiiv, VÄGA HEA TEENISTUS! Turvaline töö keskond.

Tööpakkumise number
#322973

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2013

Erootikaklubi Tallinna vanalinnas võtab tööle ettekandja. Neiud vanusega alates 18+ .a.

Vaata rohkem

Ettekandja