Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119175

Tööpakkumise number

119175

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda restorani ettekandjat kelle tööülesanneteks on kõrgetasemeline klientide teenindamine.
Töökoht asub Tallinna vanalinnas asuvas Merchant`s House hotellis. Hotell opereerib kahte toitlustusasutust: Ice bar ja KN Restaurant.Ice Bar kujutab endast peamiselt kokteilibaari, mis pakub ka kergemaid suupisteid! KN Restaurant on a`la Carte restoran rahvusvahelise menüüga.

Nõudmised kandidaadile

keskharidus
abivalmidus
aktiivsus
ausus ja usaldusväärsus
hea töötahe
puhtus
eesti ja inglise keele oskus
microse kassasüsteemide tundmine tuleb kasuks

Ettevõte pakub

arenguvõimalusi
tööd sõbralikus kollektiivis
huvitavat ja mitmekesist tööd
konkurentsivõimelist tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

Hansafond Grupp AS opereerib 37 toaga boutique hotelli Merchant`s House Hotel Tallinna vanalinnas, Raekoja platsi vahetus läheduses.