Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150522

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste võtmine
  • nõuetekohane jookide ja söökide serveerimine
  • toitude ja jookide tutvustamine
  • laudade koristamine

Ootused kandidaadile

Soovime, et meie piljardisaalis töötaks särav ettekandja, kelle sooviks oleks teha oma tööd hästi. Loomulikult peab töötaja olema usaldusväärne tööandaja kui ka kolleegide vastu. Töökogemus ei ole väga oluline, sest töö on õpitav, vaja läheb tahtmist. Vanus alates 18. eluaastast, seda nõuab seadus. Eesti ja vene keele vaba valdamine on vajalik.teiste võõrkeelte oskus tuleb ainult kasuks.

Ettevõte pakub

  • Tööd kaasaegses piljardiklubis
  • uusi kogemusi
  • kindlat palka

Lisainfo

Seoses peatse köögi avamisega soovima oma meeskonda juurde usinaid ettekandaid.

Tööpakkumise number
#150522

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 40 €/tunnis
Kuulutus aegub:
5. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
5. mai 2008

5.jaanuaril avati Baltikumi kaasaegsem piljardiklubi Tallinnas, meil on kokku 31 mängulauda ja lisaks II korrusel 70 istekohaga söögikoht.

Vaata rohkem

Ettekandja