Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #629427

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kassa, koristamine, nõudepesemine
- Tellimuste haldamine
- Klientidega suhtlemine telefoni teel, meilidele vastamine, suhtlemine sotsiaalmeedias.
- Suhtlemine tarnijaga ja kohalike firmadega

Nõudmised kandidaadile

Loodame leida administraatorit, kes on viisakas, aus ning koostöövalmis.
Vajalikud keeleoskused: eesti, inglise ja vene.

Omalt poolt pakume süüa töötajatele ja head ning meeldivat töökogemust.

Tööpakkumise number
#629427

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 880 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
26. november 2019

Restoran YUI on esimene omalaadne kõrgetasemeline Jaapani restoran Eestis. Restorani eesmärk on pakkuda autentseid traditsioonilisi Jaapani maitseelamusi, mis on vürtsitatud modernsete kokakunsti saladustega. Restoran YUI mission on alustada Eestist Jaapani imelise toidukultuuri vallutuskäiku Euroopasse. Esimene restoran avatakse Tallinnas ja sul on veel võimalus ühineda selle erakordse meeskonnaga. Restoran avatakse Tallinnas Narva mnt. 15, 20 Septembril 2016.

Vaata rohkem

You are applying to:
Ettekandja