Tööpakkumise number

606143

Töö kirjeldus

- Kassa, koristamine, nõudepesemine
- Tellimuste haldamine
- Klientidega suhtlemine telefoni teel, meilidele vastamine, suhtlemine sotsiaalmeedias.
- Suhtlemine tarnijaga ja kohalike firmadega

Nõudmised kandidaadile

Loodame leida administraatorit, kes on viisakas, aus ning koostöövalmis.
Vajalikud keeleoskused: eesti, inglise ja vene.

Omalt poolt pakume süüa töötajatele ja head ning meeldivat töökogemust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 700 EUR kuus
Soovin kandideerida

Ettekandja

FUKUOKA STYLE OÜ

Restoran YUI on esimene omalaadne kõrgetasemeline Jaapani restoran Eestis. Restorani eesmärk on pakkuda autentseid traditsioonilisi Jaapani maitseelamusi, mis on vürtsitatud modernsete kokakunsti saladustega. Restoran YUI mission on alustada Eestist Jaapani imelise toidukultuuri vallutuskäiku Euroopasse. Esimene restoran avatakse Tallinnas ja sul on veel võimalus ühineda selle erakordse meeskonnaga. Restoran avatakse Tallinnas Narva mnt. 15, 20 Septembril 2016.

Avan ettevõtte profiili