https://www.cvkeskus.ee/606143

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606143

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kassa, koristamine, nõudepesemine
- Tellimuste haldamine
- Klientidega suhtlemine telefoni teel, meilidele vastamine, suhtlemine sotsiaalmeedias.
- Suhtlemine tarnijaga ja kohalike firmadega


Ootused kandidaadile

Loodame leida administraatorit, kes on viisakas, aus ning koostöövalmis.
Vajalikud keeleoskused: eesti, inglise ja vene.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume süüa töötajatele ja head ning meeldivat töökogemust.


Tööpakkumise number
#606143
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ettekandja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!