Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160401

Tööpakkumise number

160401

Töö kirjeldus

Park Café väike kollektiiv ootab pakkumisi rõõmsameelsetelt ja väga headelt suhtlejatelt, kes tahaksid töötada meie kohvikus klienditeenindajana.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult positiivset ellusuhtumist, oskust inimesi võluda oma sharmi ja suhtlemisoskusega.

Pakume Sulle väikest ja sõbralikku kollektiivi, kaunist ja \"magusat\" töökeskkonda keset miljööväärtuslikku Kadriorgu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
6. september 2008
Kuulutus sisestati:
8. august 2008

Park Café on Viini kohviku stiilis kohvik, mis asub Kadriorus, Luigetiigi ääres. Oma uksed avas Park Café 2007 aasta veebruaris, kohvikus on kohti 40. Kõik kohvikus pakutavad maiused valmistatakse koha peal, sakslasest meisterkondiitri poolt.