Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156687

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide teenindamine, tellimuste vastuvõtmine, toitude ja jookide serveerimine

Ootused kandidaadile

Ootame meie kollektiivi positiivset ja töökat inimest, kes ei karda väljakutseid ja on abivalmis nii klientide kui ka kolleegide suhtes.
ausus ja kohusetundlikkus,hea suhtlemisoskus ja paindlikkus on teretulnud meie maija

Ettevõte pakub

head töökeskkonda
huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
uusi kogemusi
võimalust ka õppimise kõrvalt töötada

Tööpakkumise number
#156687

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2008

Me oleme vesipiibu ja kokteili lounge ning pakume rahvuslikke India toite. Asume Tallinna kesklinnas. Me avasime oma uksed Septembris, 2005 aastal ja oleme kiire tempoga arenenud üheks kõige rahvarohkemaks kohaks Tallinna kesklinnas.

Vaata rohkem

Ettekandja