Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345389

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientide vastuvõtmine ja teenindamine kohviku väliterrassil,
- aktiivne lauda kutsumine, toidu-joogi soovitamine, menüü tutvustamine
- jookide ja kookide serveerimine
- laudade koristamine
- koostöö köögiga
- klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
- suhtlemist vajava töö nautimine

Ootused kandidaadile

- julgus ja soov inimestega suhelda
- inglise ja eesti keele oskus. Vene, saksa, hispaania, jm. tuleb kasuks, kuid ei ole eeldus valimisel
- soov teha tööd kiiresti ja korrektselt
- valmisolek pikkadeks, pingelisteks tööpäevadeks
- meeskonnatööle orienteeritus
- positiivne ja aktiivne töössesuhtumine
- rõõmsameelsus, sõbralikkus ja optimistlikkus

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- head töökeskkonda, rohke rahvusvahelise klientuuriga
- paindlikku graafikut, koormus vastavalt soovile
- huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
- sõbralikku kollektiivi
- palju tööd

Lisainfo

Võimalus alustada tööd kohe. Kandideerimisel on eelis kiirel reageerijal - konkurss toimub jooksvalt.

Tööpakkumise number
#345389

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Palgale lisaks väga hea TIPi võimalus!

Cafe Enigma on 60-kohalise väliterrassiga kohvik Tallinna Raekoja platsi külje all, mille eesmärk on pakkuda Tallinna vanalinna külastavale turistile maitsvat jja tervislikku toitu, mis tutvustaks eestlaste köögipoole paremikku. Meeskonnas naudivad töötamist rahvusvahelist külalist armastavad, suhtlemisaltid inimesed. Seoses terrassi laienemisega on meie ühtehoidvasse meeskonda oodatud veel 2 ettekandjat ja 1 sisseviskaja.

Vaata rohkem

Ettekandja