Tööpakkumise number

630125

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda särasilmset ettekandjat-baristat, kes hästi suhtleb inglise ja eesti keeles ning vene keel suhtlustasandil.

Pakume sulle
- huvitavat tööd Tallinna kesklinnas
- konkurentsivõimelist palka
- tööd graafiku alusel (tööaeg: 16:30-23:00)
- ilusat isikupäraseid töörõivad

Kui oled
- valmis meeskonnatööks
- positiivse ellusuhtumisega
- kõrge pingetaluvusega
- aus ja kohusetundlik

Kas tundsid ennast ära? Võta julgelt meiega ühendust.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019
Brutopalk:
6.00 €/tunnis
Soovin kandideerida

Ettekandja

BAIERI KELDER/ST.BARBARA HOTELL

Baieri kelder- see on õllemaailm, kus kannudel kerkivad aromaatsed õllevahu mäed ja õhus hõljub Josperi ahjust tõusvate isuäratavate roogade lõhn, mida kokad Teile mõeldes parasjagu valmistavad.

Baieri keldri menüü on kui gastronoomiline sümfoonia, täis isuäratavaid hõrgutisi, krõbedat seakooti ja majavorsti, madalal temperatuuril küpsetatud parti, kohapeal valmistatud jäätist ja palju teisi roogasid igale maitsele.

Restoran Baieri kelder on koht, kus meeldivas seltskonnas aeg lausa lendab. Siin käivad käsikäes inspiratsioon ja lõbu. Baieri kelder pakub rohkelt võimalusi erinevate ürituste korraldamiseks olgu selleks sünnipäev, ärikohtumine, firmapidu või sõpradega kohtumine. Suurepärane teenindus ning hõrgud road lubavad Teil iga pidu läbi viia muretult ja väärikalt.

Külmad joogid ja kuumad söögid ootavad Sind!

Hotell St. Barbara asub vaid jalutuskäigu kaugusel Tallinna vanalinnast, peamistest vaatamisväärsustest ning loomulikult ka ostukeskustest. Hotellil on vankumatult väga hea reputatsioon äriklientide hulgas, kuid on samas ideaalselt sobiv ka Teie perepuhkuseks.Hotell St. Barbara maja peetakse ka üheks ilusaimaks paekivi ehitiseks Tallinnas - see huvitava ajalooga maja valmis arhitekt Berhardi idee järgi 1904. aastal.

Avan ettevõtte profiili