Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169806

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume ettekandjatele ja kelneritele lühikesi (ka 1-2 päeva) lisateeninmisvõimalusi Soomes!

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat:
on vastutustundlik,
on hea suhtlemisoskusega,
on vähemalt 18aastane.

Soome keelest vähemalt aru saamine vajalik.
Oma auto olemasolu ja kasutamise võimalus.

Eelnev töökogemus teeninduses on teretulnud!

Ettevõte pakub

Töötasu alates 10.50 eur/ tunnis.

Helista ja küsi lisa. 646 0195

Tööpakkumise number
#169806

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
26. november 2008
Kuulutus sisestati:
24. november 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Ettekandja