Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68522

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide kõrgetasemeline teenindamine
- meeldiv ja oskuslik jookide ning toidu serveerimine
- kassaarvelduste teostamine
- kohvikusse kauba tellimine ja vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

- head väljendusoskust eesti, vene ja inglise keeles
- suhtlemisoskust
- pingetaluvust
- korrektset välimust

Ettevõte pakub

- energilist ja sõbralikku meeskonda
- võimalusi kogemuste ja teadmiste omandamiseks teenindamise alal
- konkurentsivõimelist töötasu
- huvitavat tööd tööajakava alusel

Lisainfo

Pakume tööd Pärnu kesklinnas avatavasse suvekohvikusse.

Tööpakkumise number
#68522
Ettekandja