Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36917

Tööpakkumise number

36917

Töö kirjeldus

Reisijate teenindamine Talinn-Moskva reisirongi restoranvagunis. Töö on vahetustega, vastavalt tööajakavale ka puhkepäevadel ning riiklikel pühadel.

Nõudmised kandidaadile

kesk- või kutseharidus
eesti ja vene keele oskus
ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
hea suhtlemisoskus
kliendisõbralikkus
teenindusvalmidus
koostöövalmidus
võimalus töötada vahetustes (3 päeva tööl, sõltuvalt graafikust 3-5 päeva vaba) ja viibida kodust eemal

Pakume omalt poolt huvitavat ja mitmekesist tööd ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Ettekandjana töötamisel on nõutav Vene viisa, toiduhügieenikoolituse läbimine ning eelnev ja perioodiline tervisekontroll. Nimetatud nõudmiste täitmiseks vajalikud toimingud korraldab tööandja.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. november 2004
Kuulutus sisestati:
1. november 2004

Reisijate toitlustamine