Värsked tööpakkumised

Ettekandja Küprosele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124420

Tööpakkumise number

124420

Töö kirjeldus

Staff Consulting OÜ vahendab tööjõudu Küprosele. Vajatakse ettekandjat La Veranda Restauranti.

Kui soovid vaheldust, tahad end proovile panna ning tutvuda uue kultuuri ja põnevate inimestega, on see tööpakkumine sobiv just Sulle!

Nõudmised kandidaadile

- hea inglise keele oskus
- töökogemus antud alal
- naisterahvas vanuses kuni 30 eluaastat

Ettevõte pakub

majutus
palk netos - £400 CYP (Küprose naela) = 10800 kuus EEK kuus + tip
Tööaeg: 6 päeva nädalas, 9 -10 tundi päevas
tööleping 1 aastaks, võimalus ka pikendada

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata INGLISE KEELNE, soovitavalt pildiga CV!
Vajadusel abistame lennupiletite hankimisel!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
18. september 2007

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenused: värbamise täisteenus, eelvalik, konsultatsioon ja reklaamiteenus. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee.