Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66506

Ettekandja Kreetale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd ettekandjale Kreeta lõunaranniku pubis!

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • hea inglise keele oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • klienditeenindusvalmidus

Ettevõte pakub

  • tööd turismihooaja lõpuni (okt)
  • tasuta majutus ja toit
  • täistööaeg 6 päeva nädalas 9 tundi päevas
  • palk 750 EURi kuus (neto) mis on garanteeritud tasu, tip on lisaks

Lisainfo

Pakkumine kehtib kuu aja jooksul!
Sõbralik ja töökas kollektiiv ootab lisajõudu juba töötavale Eestist pärit ettekandjale. Töökoht asub vahetult mere ääres.
NB! Suvi on Kreetal juba alanud...

Tööpakkumise number
#66506

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
7. mai 2006

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.

Vaata rohkem