Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638826

Ettekandja / Kelner (vahetuse vanem)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide viisakas ja korrektne teenindamine
  • jookide ja toitude serveerimine
  • gruppide teenindamine
  • jookide valmistamine baaris
  • arveldamine rahaga
  • vajadusel suhtlemine tarnijatega

Ootused kandidaadile

  • eesti ja inglise keel oskus, kasuks tuleb prantsuse keele oskus
  • vajalik eelnev töökogemus või suur soov õppida ( vanus vähemalt 21. aastat)
  • hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus, aktiivsus, iseseisvus
  • korrektne välimus, ausus, täpsus ja kohusetundlikus
  • valmis töötama nädalavahetustel

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd
  • toredat meeskonda
  • supper töökeskkonda Telliskivi Loomelinnakus
  • töö graafiku alusel ja võimalik ka poole kohaga kooli kõrvalt

Tööpakkumise number
#638826

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. märts 2020
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2020

Frenchy Bistro asub Telliskivi Loomelinnakus ja pakub tükikest
Prantsusmaast. Frenchy Bistro peakokk ja üks omanikke koostab
menüü sobitades kokku kohaliku tooraine ja Prantsusepärase – juustud,
liha, delikatessid jne. Joogivaliku on pannud kokku Gautier, kes teeb
koostööd väikeste tootjatega Prantsusmaalt ja Belgiast ning oskab hästi
soovitada Frenchy Bistro valikus olevaid jooke toidu juurde.

Vaata rohkem